Hakkımızda

Akoni Kimya San. ve Tic. A.Ş. 1993 yılında kurulmuştur. 7000 m² alanda kurulu üretim tesislerimiz, tam otomasyon prosesi ile yıllık 40.000 tonluk yüksek kalitede üretim kapasitesine ve 80.000 ton depolama alanına sahiptir. Bilimi ve teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, kimya teknolojileri ve triboloji alanında eğitim veren üniversitelerle işbirliği yapmaktadır..

Hammadde temininden, mamul stok alanına ulaşıncaya kadar ki tüm performans testleri, kalite kontrol ve dayanım ömrü analizlerinin tamamı, uzman kimyagerlerimiz ve biyologlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. AR-GE Laboratuvarına kurmuş olduğumuz demo üretim tesisiyle, üretim öncesi ve sonrası çıkabilecek tüm problemler önceden engellenmekte, tüm performans testleri yapılarak, ürünlerin sorunsuz şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

AKONİ KİMYA AŞ Uluslararası belgelendirme merkezleri tarafından sertifikalı olup, Uluslararası tescilli markalarıyla, spesifik ürünlerin üretimini sürdürmektedir..

Satış sonrası hizmeti de ilke edinen teknik ekibimiz, ürünlerimizin işletme yapısına uygun olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

TOP